TRAINER VAN DE WEEK DAVE CLEPHAS
Op zondag 22 maart as komt Dave Clephas op bezoek. Babberich is dan de tegenstander en dit wordt een cruciale wedstrijd om de nacompetitie nog te halen na het zeer ongelukkige verlies afgelopen zondag tegen Rijnland waar een glaszuiver doelpunt niet werd toegekend. Dave was 2 jaar trainer van SVGG van 2003 tot 2005. Doordat maar liefst 6 spelers waren gestopt moest Dave een nieuw team opbouwen. Daardoor kende SVGG een wisselvallig seizoen en eindigde op plek 6. Hoogtepunten waren de winst in de derby,s tegen NVC 2-0 en Etten 2-1.
In het 2e seizoen kende SVGG een zeer goede start en was na 6 wedstrijden nog ongeslagen, zo werd oa GWVV met 3-1 verslagen. Daarna volgde een iets mindere periode maar rond de winterstop was er weer herstel en deed SVGG volop mee om de strijd voor de promotieplekken door ruime winst thuis tegen Halle 5-2 en Carvium 3-0. Na de nederlagen tegen Stokkum en Aerdt was een hoge klassering niet meer mogelijk. Wel werd de laatste wedstrijd thuis tegen Westendorp met 3-0 gewonnen met 2 goals van Bert Tiemessen.

Ook voor Dave zou het mooi zijn als er deze middag weer veel oud spelers aanwezig zijn. Op de foto zien we Dave geknield links. Op zondag 12 april komt Carlo Valk op bezoek als trainer van de week thuis tegen LOO en we sluiten het seizoen af op 10 mei met het duo Anton ter Voert en Hennie Roes bij de derby tegen NVC

