Volg SVGG op Twitter

Twitter

  • SVGG 2 verliest met 4-0 van Varsseveld 5. 2 dagen

Sponsoren


Hoofdsponsor

TILLMAN B.V. chemische bouwstoffen www.tillman.nl

Shirtsponsoren

Kiwitz BV www.kiwitz.nl
Café restaurant Jan ter Voert BV www.jantervoert.nl
Economisch Adviesbureau Ebbers www.ebbersadvies.nl
Greenm2 www.greenm2.nl
Venhorstplant Megchelen www.venhorstplant.nl
Comfort company www.comfort-company.nl
Louis Venhorst Fourage www.venhorst-fourage.nl
Tegel- en Natuursteenwerken www.ketelaartegelwerken.nl

Webhosting Sponsor

HOSTED.NL www.hosted.nl

Sponsoren

Administratiekantoor Althoff www.administratiekantooralthoff.nl
Aannemingsbedrijf Th. Jansen en Zn. www.th-jansen-bouw.nl
ABS / Overbeek Installatie Buro www.absinstallatietechniek.nl
Agrarische studiegroep
Ankersmit tuinmachines www.ankersmit-tuinmachines.nl
ASG Autoschade Gelderland www.autoschade-asg.nl
Autobedrijf Geert Stevering www.stevering.nl
Autobedrijf Gendringen W. Smits www.autobedrijfgendringen.nl
Autobedrijf Tiggeloven www.autotiggeloven.nl
Autorijschool Han Vink www.han-vink.nl
Autoschade Montferland www.autoschade-montferland.nl
Bike Sensation www.bikesensation.nl
Blumer Installatie en Electro www.blumer-gendringen.nl
Kiwitz B.V. www.kiwitz.nl
Bouwbedrijf Jordens
Bouwbedrijf Reusen www.reusen.nl
Bouwcenter HCI www.bouwcenterhci.nl
BV Houthandel Het Anker www.hetanker.tv
Café de Kievit www.cafedekievit.nl
Cafe ‘t Centrum www.centrum-silvolde.nl
Cafetaria Te Pas www.restaurantcafetariatepas.nl
CAJA Trappen en Design B.V.
Civicon Engineering & Consultancy www.civicon.nl
Compuclub Van Balveren www.compuclub.nl
Hakvoort Financieel Advies www.hakvoortfinancieeladvies.nl
Dusseldorp Lichtenvoorde www.dusseldorp.nl
Eetcafe King
Erna’s boutique www.ernas-boutique.nl
EUREKA BV www.eureka-bv.com
Fa. Louis Venhorst en Zn. www.plantencentrumvenhorst.nl
Fixet Schoemaker www.fixetschoemaker.nl
Garage Goudswaard www.garagegoudswaard.nl
Gergotal B.V. www.gergotal.nl
Flynth www.flynth.nl
Tankstation & Carwash Center Heuthorst www.tankstationheuthorst.nl
Heinen & Gielink Makelaardij BV www.heinengielink.nl
Hendrixen Meesterschilders www.hendrixenmeesterschilders.nl
Herwers Renault www.herwers-renault.nl
Hetzel Uhren-Schmuck-Rep. www.hetzel-anholt.de
Jacco Hugen
Fliessen Turm www.fliesenturm.de
Toon Evers Autodecor (geen shirt sponsor) www.toonevers.nl
Kaartclub De Schans
Koenders Autobedrijf Breedenbroek BV www.koenders-opel.nl
KWD Sportballenfabriek www.kwd.nl
Kwerreveld dakbedekkingen www.kwerreveld.nl
Loon- en grondverzetbedrijf Van Hal VOF www.vanhalvoorst.nl
Mecking’s Sportshop www.meckings-sportshop.nl
Mekers Tweewielercentrum www.mekersfietsen.nl
Netterden Zand en Grind www.netterden.com
OTSI www.otsi.nl
P.O.&D www.podbv.nl
Peters Woonservice www.peterswsw.nl
Rabobank Graafschap-Zuid www.rabobank.nl
Rewe Onstein www.rewe-dersupermarkt.de
Robouw
Rolflex Nederland BV www.rolflex.nl
Schilderwerken Robben v.o.f. www.robben-schilderwerken.nl
Speciaal Transport ter Horst Varsseveld www.terhorstgroep.nl
Stroet Meubelen B.V. www.stroetmeubelen.nl
Suzuki OTO Hendriks www.otohendriks.nl
Te Boekhorst Meubelproductions BV www.teboekhorst.nl
Te Kloeze Reiniging www.tekloezereiniging.nl
Te Pas Automaterialen BV www.tepasautomaterialen.nl
Jansen Bouman Keukens www.jansenboumankeukens.nl
Timmerbedrijf Th. Roes v.o.f. www.tifaroes.nl
Truckservice Wensing www.renault-trucks.net/truckservice-wensing
Univé Oost www.univeoost.nl
De Groenmakers B.V. www.de-groenmakers.nl
Welkoop www.welkoop.nl
WIHA B.V. www.wiha-bv.nl
(Verbouw-Renovatie-Onderhoud) www.basvisserbouw.nl
Wanders Mobiel Chalets www.wanders-chalets.nl
Meiland Azewijn www.meilandazewijn.nl
Rabelink Logistics BV www.rabelink.nl
Bouwbedrijf H.J. Klomps www.klomps.nl
Isseltrans Spedition/Logistic www.isseltrans.de
Ratering Bouw & Industrie www.ratering.nl
Dtrans B.V.
Basil BV
T3 Live www.t3live.nl
Van Langen Hoveniers www.vanlangenhoveniers.nl
Mulder Heftruckservice B.V. www.mulderheftrucks.nl
MRB Transport en Containers B.V. www.mrbgroep.nl
TCU – Transport Containerservice Ulft www.tcutransport.nl
Tegel- en Natuursteenwerk Ketelaar www.ketelaartegelwerken.nl
Holga Metaaltechniek www.holga.nl
Bloembinderij Ad ten Have www.bloembinderijadtenhave.nl
PLUS Peperkamp www.plus.nl/peperkamp




Sport Vereniging Gedeon Garde